Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Elblągu

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Elblągu

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Menu działu

Pełnomocnicy do spraw wyborów

 

Pełnomocnicy do spraw wyborów

PEŁNOMOCNICY  WYBORCZY

Lp.

Nazwa jednostki

Nazwisko i imię


Starostwa Powiatowe

 

1

Starostwo Powiatowe w Bartoszycach

Rymko Andrzej

2

Starostwo Powiatowe w Braniewie

Żyliński Czesław

3

Starostwo Powiatowe w Działdowie

Lewandowski Roman

4

Starostwo Powiatowe w Elblągu

Skrzypek Krystyna

5

Starostwo Powiatowe w Iławie

Rabczyńska Anna

6

Starostwo Powiatowe w Lidzbarku

Brochocki Henryk

7

Starostwo Powiatowe w Nowym Mieście Lubawskim

Kalisz-Górzkowska Ewa

8

Starostwo Powiatowe w Ostródzie

Gwara Anna


Miasto/Gmina

 

1

Urząd Miasta w Bartoszycach

Orpik Edyta

2

Urząd Gminy w Bartoszycach

Kowalik Włodzimierz

3

Urząd Gminy w Biskupcu

Beata Jaroszewska

Urząd Miejski w Bisztynku

Banach Iwona

5

Urząd Miasta Braniewo

Marta Suprynowicz

6

Urząd Gminy Braniewo

Bogdan Izabela Agnieszka

7

Urząd Gminy Dąbrówno

Halkiewicz Grażyna

8

Urząd Miasta Działdowo

Marchlewicz Tadeusz

9

Urząd Gminy Działdowo

Świniarski Jan

10

Urząd Miejski w Elblągu (m.n.p.)

Paszko Ewelina,

Cichosz Maciej, Przemysław Gajcy

11

Urząd Gminy w Elblągu

Bęben Wiesława

12

Urząd Miejski Frombork

Rogińska Maria

13

Urząd Gminy Godkowo

Janczuk Danuta, w zastęstwie Eugeniusz Karpiński

14

Urząd Miasta Górowo Iławeckie

Worobiec Andrzej

15

Urząd Gminy Górowo Iławeckie

Horak Grażyna

16

Urząd Gminy Grodziczno

Laskowska Daniela

17

Urząd Gminy Gronowo Elbląskie

Nazaruk Magdalena

18

Urząd Gminy Grunwald

Warmińska Bronisława

19

Urząd Miasta w Iławie

Empel Anna

20

Urząd Gminy w Iławie

Wylot Bogusław

21

Urząd Gminy Iłowo-Osada

Czajkowski Zbigniew

22

Urząd Miejski w Kisielicach

Pękała  Stanisława

23

Urząd Gminy Kiwity

Zmitrowicz Aleksandra

24

Urząd Gminy w Kurzętniku

Piechocka Ewa

25

Urząd Gminy Lelkowo

Spyra Jadwiga

26

Urząd Miejski w Lidzbarku

Lewandowska Jolanta

27

Urząd Miasta w Lidzbarku Warmińskim

Grzegorzewska Maria

28

Urząd Gminy w Lidzbarku Warmińskim

Połocki Zenon

29

Urząd Miasta w Lubawie

Olejniczak Żaneta

30

Urząd Gminy w Lubawie

Breńska-Leliwa Barbara

31

Urząd Gminy w  Lubominie

Błażewicz Krystyna

32

Urząd Gminy w  Łukcie

Brdak Halina

33

Urząd Gminy w  Małdytach

Domańska Stanisława

34

Urząd Gminy w  Markusach

Stróżek Piotr

35

Urząd Gminy w Milejewie

Gniadek Olga

36

Urząd Miejski w Miłakowie

Zabiełło Justyna

37

Urząd Miejski w Miłomłynie

Staszyńska Krystyna

38

Urząd Gminy i Miasta Młynary

Sabatowski Mirosław

39

Urząd Miejski w Morągu

Zambrzycki Jan

40

Urząd Miasta Nowe Miasto Lubawskie

Sobaszkiewicz Dariusz

41

Urząd Gminy Nowe Miasto Lubawskie

Umińska Elżbieta

42

Urząd Miasta w Ornecie

Brycka Natalia

43

Urząd Miasta w Ostródzie

Legucka Ewa

44

Urząd Gminy w Ostródzie

Jakubowska Agnieszka

45

Urząd Miejski w Pasłęku

Bereżański Damian

46

Urząd Miejski w Pieniężnie

Piotrkowski Daniel

47

Urząd Gminy w Płoskini

Hrybek Stefan

48

Urząd Gminy w Płośnicy

Zakrzewska Katarzyna

49

Urząd Gminy w Rybnie

Świniarski Jarosław

50

Urząd Gminy w Rychlikach

Chojnacka-Borosiewicz Krystyna

51

Urząd Miejski w Sępopolu

Pakuła Beata

52

Urząd Miasta i Gminy w Suszu

Ossowska Teresa

53

Urząd Miasta i Gminy w Tolkmicku

Małysko-Duda Maria

54

Urząd Gminy w Wilczętach

Żemier Ryszard

55

Urząd Miejski w Zalewie

Milczarek Krystyna

wydruk | pdf

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Elblągu