Przejdź do treści

Komisarz Wyborczy w Elblągu

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Elblągu

Wersja tekstowa , Wersja kontrastowa , Mapa strony , Kontakt

Menu działu

Menu działu

Wykaz Komitetów Wyborczych zobowiązanych do złożenia sprawozdania finansowego w kadencji 2006-2010

WYKAZ KOMITETÓW WYBORCZYCH ZOBOWIAZANYCH
DO ZŁOŻENIA SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO  

w kadencji 2006-2010

2007 r. 

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Lidzbarku - zarządzone na dzień 4.03.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców Lepsza Przyszłość

KWW LP

2

Komitet Wyborczy Wyborców Grażyna Zakrzewska

KWW Grażyna Zakrzewska

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Zalewie - zarządzone na dzień 4.03.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców EWY KRUKLIS

KWW EWY KRUKLIS

2

Komitet Wyborczy Wyborców „Wspólne Dobro"

KWW „Wspólne Dobro"

3

Komitet Wyborczy Wyborców Nasza Gmina

KWW Nasza Gmina

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy w Płoskini - zarządzone na dzień 4.03.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców Alicja Okleja

KWW Alicja Okleja

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ornecie - zarządzone na dzień 29.04.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Niezależnych

KWW Porozumienie Niezależnych

2

Komitet Wyborczy Wyborców Zdzisław Mieżaniec

KWW Zdzisław Mieżaniec

3

Komitet Wyborczy Wyborców KOMUNIKACJA

KWW KOMUNIKACJA

4

Komitet Wyborczy Wyborców ERWINA PIECHTY

KWW ERWIN PIECHTA

5

Komitet Wyborczy Wyborców Małgorzaty Kozioł

KWW Małgorzata Kozioł

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Rychliki - zarządzone na dzień 29.04.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców LEPSZE JUTRO

 KWW LEPSZE JUTRO

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Małdyty - zarządzone na dzień 13.05.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców ANTONIEGO SMOLAKA

 KWW ANTONIEGO SMOLAKA

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Kisielicach - zarządzone na dzień 22.07.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców „MŁODZI"

KWW „MŁODZI"

2

Komitet Wyborczy Wyborców „POROZUMIENIE"

KWW „POROZUMIENIE"

3

Komitet Wyborczy Wyborców „Przyszłość"

KWW „Przyszłość"

 

Wybory uzupełniające do Rady Miasta i Gminy Sępopol - zarządzone na dzień 22.07.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców Bronisławy Maciejewskiej

KWW Bronisławy Maciejewskiej

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Nowe Miasto Lubawskie - zarządzone na dzień 22.07.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców Romualda Koszewskiego

KWW Romualda Koszewskiego

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy w Iławie - zarządzone na dzień 12.08.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Kamionki

KWW Tadeusza Kamionki

2

Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Kozickiego

KWW Andrzeja Kozickiego

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy w Nowym Mieście Lubawskim- zarządzone na dzień 12.08.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców Bogdana Król

KWW Bogdana Król

2

Komitet Wyborczy Wyborców Drwęca

KWW Drwęca

3

Komitet Wyborczy Wyborców Romana

KWW Romana

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Bartoszyce - zarządzone na dzień 16.09.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców „Małgorzata Lis"

KWW „Małgorzata Lis"

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Miłomłynie - zarządzone na dzień 16.09.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców MŁODZIEŻ PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY

KWW MŁODZIEŻ PRZYSZŁOŚCIĄ GMINY

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Suszu  - zarządzone na dzień 14.10.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców „JEDNOŚĆ"

KWW „JEDNOSC"

2

Komitet Wyborczy Wyborców Forum Samorządowe Susz

KWW Forum Samorządowe Susz

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Miłomłynie - zarządzone na dzień 02.12.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  Stawiamy na Młodych

KWW Stawiamy na Młodych

2

Komitet Wyborczy Wyborców Lilii Drutel

KWW Lilia Drutel

3

Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Osmańskiego

KWW Andrzeja Osmańskiego

4

Komitet Wyborczy Wyborców MAGDALENY SIWKOWSKIEJ

KWW MAGDALENY SIWKOWSKIEJ

5

Komitet Wyborczy Wyborców Jana Laskowskiego

KWW Jana Laskowskiego

6

Komitet Wyborczy Wyborców NADZIEJA

KWW NADZIEJA

7

Komitet Wyborczy Wyborców MOJA GMINA

KWW MOJA GMINA

8

Komitet Wyborczy Wyborców Krystyny Kozicz

KWW Krystyny Kozicz

 

Wybory uzupełniające do Rady Miasta Lubawa - zarządzone na dzień 02.12.2007 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców PISZCZATOWSKIEGO

KWW PISZCZATOWSKIEGO

 

2008 r.

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Godkowo - zarządzone na dzień 27.01.2008 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców „NASZE SOŁECTWO"

KWW „NASZE SOŁECTWO"

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Tolkmicku - zarządzone na dzień 27.01.2008r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców Wiesława Kulikowskiego

KWW Wiesława Kulikowskiego

2

Komitet Wyborczy Wyborców Andrzeja Misztala

KWW Andrzeja Misztala

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Godkowo - zarządzone na dzień 09.03.2008 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców „RAZEM"

KWW  „RAZEM"

2

Komitet Wyborczy Wyborców „Nasze Sołectwo Skowrony"

KWW „Nasze Sołectwo Skowrony"

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy  Milejewo - zarządzone na dzień 09.03.2008 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców GMINA MILEJEWO

KWW GMINA MILEJEWO

2

Komitet wyborczy Wyborców JAROSŁAWA JASKÓLSKIEGO

KWW JAROSŁAWA JASKÓLSKIEGO

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Łukta  - zarządzone na dzień 20.04.2008 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  Nasza Gmina Łukta

KWW NG Łukta  

2

Komitet Wyborczy Wyborców „MOSTKOWO 1"

KWW „MOSTKOWO 1"

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Zalewie - zarządzone na dzień 11.05.2008r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

KWW  DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Płoskinia - zarządzone na dzień 11.05.2008 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  Pawła Piwowarskiego

KWW Pawła Piwowarskiego

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Lidzbarku - zarządzone na dzień 20.07.2008 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców KAZIMIERZA KARPIŃSKIEGO

KWW  KAZIMIERZA KARPIŃSKIEGO

2

Komitet Wyborczy Wyborców WIESŁAWA CZARNECKIEGO

KWW WIESŁAWA CZARNECKIEGO

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Tolkmicku - zarządzone na dzień 20.07.2008 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców   „Tolkmicko"

KWW   Tolkmicko

2

Komitet Wyborczy Wyborców  POROZUMIENIE SAMORZADOWO LUDOWE

KWW  POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE LUDOWE

3

Komitet Wyborczy Wyborców Emilii Miszkiewicz

KWW Emilii Miszkiewicz

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ornecie - zarządzone na dzień 24.08.2008 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

KWW  POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

2

Komitet Wyborczy Wyborców  PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ ORNETY

KWW  PRZYSZŁOŚĆ I ROZWÓJ ORNETY

 

2009 r.

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ornecie - zarządzone na dzień 18.01.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

KWW   POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

2

Komitet Wyborczy Wyborców  NASZE MIASTO

KWW  NASZE MIASTO

3

Komitet Wyborczy Wyborców NASZA ORNETA

KWW NASZA ORNETA

4

Komitet Wyborczy Wyborców „ŚRÓDMIEŚCIE"

KWW „ŚRÓDMIEŚCIE"

5

Komitet Wyborczy Wyborców „Porozumienie"

KWW „Porozumienie"

 

Wybory uzupełniające do Rady Rychliki - zarządzone na dzień 01.02/.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców „Jelonki-jesteśmy razem" 

KWW „Jelonki-jesteśmy razem"

  

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Lidzbark Warmiński - zarządzone na dzień 01.02.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  „Działajmy razem"

KWW  „Działajmy razem" 

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy w Górowie Iławeckim - zarządzone na dzień 22.02.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców MICHALINA KOSTYK 

KWW  MICHALINA KOSTYK 

2

Komitet Wyborczy Wyborców JANA SZAWARA 

KWW  JANA SZAWARA

3

Komitet Wyborczy Wyborców KRZYSZTOFA GRUŹLIŃSKIEGO

KWW  KRZYSZTOFA GRUŹLIŃSKIEGO

4

Komitet Wyborczy Wyborców  JERZEGO NIECIO

KWW  JERZEGO NIECIO

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy w Braniewie - zarządzone na dzień 22.02.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  Sojuszu Lewicy Demokratycznej

KWW  -Sojuszu Lewicy Demokratycznej  

2

Komitet Wyborczy Wyborców  TOMASZA GURSZTYNA

KWW TOMASZA GURSZTYNA  

3

Komitet Wyborczy Wyborców Romana Ruksztełły

KWW R.RUKSZTEŁŁY

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Miłomłynie - zarządzone na dzień 15.03.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  „PRZYSZŁOŚĆ"

KWW   „PRZYSZŁOŚĆ"

2

Komitet Wyborczy Wyborców   MOJA GMINA

KWW   MOJA GMINA

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy w Braniewie - zarządzone na dzień 15.03.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców   Janusza Puszcza

KWW  Janusza Puszcza 

2

Komitet Wyborczy Wyborców   MŁYNÓWKA

KWW  MŁYNÓWKA

3

Komitet Wyborczy Wyborców  Marka Wiśniewskiego

KWW  Marka Wiśniewskiego

4

Komitet Wyborczy  Sojusz lewicy Demokratycznej

KW SLD

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Młynarach - zarządzone na dzień 26.04.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  „Niezależnych" 

KWW  „Niezależnych"

2

Komitet Wyborczy Wyborców  JOLANTY ALICJI GRYGOROWICZ  

KWW   JOLANTY ALICJI GRYGOROWICZ

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Nowe Miasto Lubawskie - zarządzone na dzień 31.05.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców   Bronisław Suszyński

KWW  Bronisław Suszyński 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Lidzbarku - zarządzone na dzień 26.07.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  Tadeusza Angerhoefer 

KWW  Tadeusza Angerhoefer  

2

Komitet Wyborczy Wyborców Henryka Ogrodowskiego

KWW Henryka Ogrodowskiego

3

Komitet Wyborczy Wyborców Grzegorza Krajewskiego

KWW Grzegorza Krajewskiego

4

Komitet Wyborczy Wyborców Mirosława Truszczyńskiego

KWW Mirosława Truszczyńskiego

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Górowo Iławeckie- zarządzone na dzień 23.08.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców  Kazimierz Lugowski  

KWW  Kazimierz Lugowski   

2

Komitet Wyborczy Wyborców  JAN NATANEK

KWW  JAN NATANEK

3

Komitet Wyborczy Wyborców  RYSZARD PERWEJNIS

KWW  RYSZARD PERWEJNIS

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Rychliki - zarządzone na dzień 27.09.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców     CENTRUM

KWW    CENTRUM 

2

Komitet Wyborczy Wyborców  Niezależni

KWW  Niezależni

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Bartoszyce - zarządzone na dzień 11.10.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców „PRZYSZŁOŚĆ"   

KWW "PRZYSZŁOŚĆ"     

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Łukta- zarządzone na dzień 22.11.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców   „SAMI SWOI"  

KWW  „SAMI SWOI"     

2

Komitet Wyborczy Wyborców „NOWI"

KWW „NOWI"

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Miłomłynie - zarządzone na dzień 06.12.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców   Grażyny Zielonki  

KWW  Grażyny Zielonki     

2

Komitet Wyborczy Wyborców Donata Kołakowskiego

KWW Donata Kołakowskiego

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Braniewie - zarządzone na dzień 06.12.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców WSPÓLNE BRANIEWO   

KWW  WSPÓLNE BRANIEWO     

2

Komitet Wyborczy Wyborców Sojuszu Lewicy Demokratycznej

KWW SLD

3

Komitet Wyborczy Wyborców KRYSTYNY JARMAŁKOWICZ

KWW KRYSTYNY JARMAŁKOWICZ

3

Komitet Wyborczy Wyborców Anny Zienkiewicz

KWW Anny Zienkiewicz

4

Komitet Wyborczy Wyborców Centrolewica dla Braniewa

KWW Centrolewica dla Braniewa

5

Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Lisowskiego

KWW Tadeusza Lisowskiego

 

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ornecie - zarządzone na dzień 13.12.2009 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców ORNETA   

KWW ORNETA     

 

2010 r.

 

Wybory uzupełniające do Rady Gminy Lubomino  - zarządzone na dzień 17.01.2010 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców ODNOWA WSI GRONOWO 

KWW ODNOWA    

2

Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Wiejska Gronowo

KWW Wspólnota Wiejska Gronowo

Wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Ornecie - zarządzone na dzień 24.01.2010 r.

Lp.

Nazwa komitetu wyborczego

Skrót nazwy komitetu wyborczego

1

Komitet Wyborczy Wyborców NASZA  ORNETA   

KWW NASZA ORNETA     

2

Komitet Wyborczy Wyborców „HONOR I UCZCIWOŚĆ"

KWW „HONOR I UCZCIWOŚĆ"

3

Komitet Wyborczy POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

KWW POROZUMIENIE NIEZALEŻNYCH

4

Komitet Wyborczy Wyborców ŁABASZEWSKIEGO

KWW ŁABASZEWSKIEGO

 

wydruk | pdf

Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Elblągu